Wandeltochten met bagagevervoer
23/05/2020
In het begin van dit jaar was Reis-idee druk bezig met verschillende wandeltochten in Nederland. Voor klanten, die vroeg in het voorjaar op wandelvakantie wilden. Op die routes regel ik de overnachtingen en heel belangrijk: BAGAGEVERVOER.
Een heel gepuzzel vaak. Je zou het een hobby kunnen noemen. Sommige mensen lopen graag > 25km/dag, anderen niet meer dan 10. De een wil maar 2 dagen weg, de ander een week. Zo goedkoop mogelijk overnachten of heel comfortabel. Kortom, deze wensen passen meestal niet in een bestaand reisaanbod. Maatwerk dus.
Inmiddels is ons leven veranderd. We blijven al een paar maanden rondom huis.
Zou u het ook fijn vinden om eens een paar dagen te gaan wandelen in een andere omgeving? Gelukkig is dat vanaf nu mogelijk, al zijn er nog veel beperkingen.
Waar kan ik wandelen met bagagevervoer?

Er zijn diverse reisaanbieders van wandeltochten door heel Nederland. Met dagelijks vertrek, of op beperkte data. Langs de kust, in Limburg, over een streekpad of een pelgrimsroute, om maar wat te noemen. Daarnaast zijn er initiatieven van hotels en B&B’s, die onderling bagage naar het volgende adres vervoeren. En er zijn een paar aanbieders van bagagevervoer.
Reis-idee kan met deze ingrediënten een aantrekkelijke mix op maat voor u samenstellen.
Wat zijn de kosten?

Soms lijkt iets eenvoudig te organiseren en wordt het onverwacht een grote logistieke uitdaging. Een andere keer denk ik dat de wens van een klant bijna onmogelijk te realiseren is, maar valt het toch nog wel te regelen.
De komende tijd, vanwege de Corona beperkingen, is het sowieso veel werk om een corona-proof combinatie van leuke route, accommodatie en maaltijden te vinden. Ik doe dat echter graag, omdat ik er nu tijd voor heb en het u zo gun om een mooie wandeltocht te ondernemen. Wel verdiend na al die maanden thuis blijven.
Vast tarief
Omdat het lastig is daar een offerte voor te maken heeft Reis-idee besloten om voor 2020 en 2021 een vast bedrag vast te stellen, zodat u van tevoren weet waar u aan toe bent.
Voor € 10,00 per persoon per wandeldag ‘ontzorg’ ik u. Het minimum tarief is € 15,00 per dag. Het maximum tarief voor een tocht is € 250,00 per gezelschap.
Wat regelt Reis-idee voor u?
- Routevoorstel.
- Draaiboekje.
- Reservering overnachting(en).
- Bagagevervoer.
PS Als uw wens precies past bij een bestaand wandelarrangement betaalt u alleen reserveringskosten.
Deze tocht is het meest populair bij Reis-idee klanten: Het Elfstedenpad, de wandeltocht der wandeltochten.
Neem telefonisch of per e-mail contact met me op om uw wensen te bespreken.